Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

GAZİANTEP SPOR ALANLARI

GAZİANTEP SPOR ALANLARI

Gaziantep Spor oluşumları için popüler olan bir şehirdir. Spor Tesisleri ve spor kulüpleri açısından çok zengin olan bir şehirdir.Gaziantep ilinde futbol, voleybol, basketbol hentbol ve yüzme gibi pek çok spor dalında spor faaliyetleri aktif olarak çalışma göstermektedir.Gaziantep’in basketbol, voleybol, futbol gibi branşlarda güzel ve başarılı takımları mevcuttur.  Çok çeşitli spor dalları vardır. Bu spor dallarından en popüler olanları dile getirmeye çalıştık.Gaziantep’te çok yaygın olarak gündemde olan belli başlı spor dalları vardır.Futbol, basketbol, voleybol, tenis yüzme gibi spor dalları aktif olmakla birlikte pek çok spor tesisi ve spor kulüpleri vardır.

Futbol

Gaziantep’te en çok ünlü olan ve en çok aktif olan spor dallarından birisi futboldur.Amatör ve profesyonel spor kulüpleri olan Gaziantep’te iki takım mevcuttur.  Gaziantepspor, Süper Lig’de oynaması ile oldukça popüler bir takımıdır. Gaziantep FK takımı da Süper Lig’de halen oynamaktadır. Ünlü Kamil Ocak Stadı’nda faaliyet gösteren bu iki takım da başarılar elde etmiştir. Harika bir merkez olan bu stad gece ışıklandırması ile çok rağbet görüyor.

Basketbol

Gaziantep Belediye olarak 2007 yılından beri spor faaliyetlerine devam edilmiş ve 2011-2012 yılları arasında da büyük başarılar elde etmiştir. Beko Basketbol Ligi’ne yükselen takım Gaziantep’in gururu niteliğini taşımaktadır.Basketbol takımları Karataş spor salonunda faaliyet göstermiştir.

Yüzme

Alleben yüzme havuzu ve 3 kulüp olan yüzme branşı diğer spor branşları gibi çok rağbet görmüştür.Şehitkâmil Belediye spor, Gazi spor ve Şehitkâmil Bahçelievler Yıldız spor yüzme branşındaki spor takımlarıdır.  Paletli Yüzme konusunda da pek çok takıma sahiptir.Gaziantep’te her yıl geleneksel şenlikler arasında Alleben Su Sporları Şenliği olmakta ve çok ilgi görmektedir.Her yıl faaliyetlerine devam eden bu etkinlikler sayesinde takımlar kendini gösterme şansı elde etmiştir.  Yeni sezonda ise iki süper lig takımı Gaziantep’in göz bebeğidir.Süper lig de Gaziantep FK ‘da 5. Olan ve büyük başarı sağlayan Gaziantep,  Basketbol’ da ise lig 5.si olmuştur.Yüzme takımları arasında Gaziantep’ in engelli süper liglerinde ise Şahinbey Belediye spor Ampute Futbol takımı ve Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı önemli başarılara imza atmış iki takımdır.Lig’de birinciliği yakalayan ve dördüncülük dereceleri alan iki takım başarılar sağlamıştır.

Gaziantep’te yüzme branşında Alleben Kapalı Yüzme Havuzu, Karataş Şahinbey ve Gaziantep Stadyumu vardır.Alanlar ve spor dalları ile oldukça geniş bir alana yayılmış olan Gaziantepspor faaliyetleri için zaman zaman etkinlikler ve festivallerde düzenlenmektedir. Spor faaliyetlerinin lig ve maçlara dönüşmesi aynı zamanda çeşitli faaliyetlerle desteklenmesi Spor akademisi tarafından da takip edilmektedir. Her alanda olduğu gibi Gaziantep spor faaliyetleri alanında da mobil durak sistemlerini kullanmak ister misiniz?Gaziantep mobil durak sistemlerini rahatlıkla kullanan ve bu teknolojiyi yeni geçen illerden bir tanesi olmaktadır.

Gaziantep Mobil Durak

Gaziantep ilinde de son teknoloji taksi çağırma metodu olan mobil durak sistemlerinin hızla yayıldı ve kullanılmaya başlandığı söylenebilmektedir. Mobil durak, dijital taksi, taksi çağır ve mobil uygulama üzerinden mobil ödeme yöntemlerinin Gaziantep bölgesinde de yaygınlaşması teknolojinin yepyeni bir dalı olan mobil taksi uygulamasını devreye sokmaktadır.

Gelişen teknoloji ve koşullar güvenli ulaşım ve hızlı ulaşım ihtiyaçlarından Doğan mobil durak sisteminde uygulanmalar Android telefon ve cihazlara yüklenerek kontrol altına alınmaktadır. Mobil durak faaliyetlerinin en önemli amacı taksi takip ve kolay ulaşım amacını gülerken aynı zamanda güvenli ulaşım yapmakta olmaktadır. Gaziantep bölgesinde de yaygın olarak kullanılan mobil durak sistemleri taksi çağır butonlarını aktif ederek ve hizmet alma noktasında uygulamayı yükleyerek kullanarak devreye girmektedir. Gaziantep hangi bölgede olursanız olun her ulaşım aracını taksi çağır yöntemiyle çağırabilir ayrıca güvenli ve konforlu taksinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Güvenli taksi uygulaması olarak yeni bir metot olarak ortaya çıkan bu uygulama herkes tarafından kullanılabilen oldukça kolay bir uygulamadır. Gaziantep bölgesinde yaygın olarak kullanılan taksi çağır metotları aynı zamanda dijital sistemlerin ve uzay sistemlerinin birleşmesi metodu ile telefondan idare edilmekte harita sisteminde yaygın olarak kullandırmaktadır. Seyahat sırasında seyahatinizi takip edebileceğiniz mobil uygulama sayesinde dijital ve mobil ödeme sistemlerinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca taksi takip ve taksici takip metotları ile güvenli yolculuğun tadını çıkarırken aynı zamanda hızlı ve güvenilir yolculuk yapabilmenin şansına varabiliyor Gaziantep gezilecek alanları gezebildiğiniz gibi spor akademilerine spor faaliyetlerini gerçekleştiren stadyumlara da rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.Mobil durak sistemleri son teknolojinin çıkması ile beraber son 5 yılda ülkemizde yaygın olarak kullanılabilen metotlardan bir tanesidir. Dijital taksi olarak da geçen bu faaliyetler pek çok ilde olduğu gibi Gaziantep bölgesinde de yaygın olarak kullanılmaya başlanmış ve bu anlamda oldukça güvenilir kabul edilmiştir.

Mobil Durak Kullanımı

Mobil durak sistemlerini kullanmak mobil uygulama yardımı ve aracılığıyla olmaktadır. Uygulama cihazları yüklendikten sonra aktif hale gelmekte ve buradan taksi çağır butonu ile çalışmaktadır. Ayrıca uygulama üzerine taksi çağır dijital ödeme mobil ödeme mobil takip gibi sistemlerde bulunmakta bu da ulaşım ve güvenliğin kontrolü açısından büyük önem taşımaktadır.Konforlu taksi hizmetini de verildiği mobil taksi uygulamalarında uygulama şartı aranmakta ve uygulama üzerinden çağırma yapılabilmektedir. Ayrıca mobil takip sistemleri ile de siz de nerede olduğunuzu takip edebilir anlık göndermeler yaparak güvenliğinizi kontrol altına alabilirsiniz. Son dönem ve teknolojinin yeni yarattığı mobil durak sistemleri her alanda hizmetlerine devam ederken ayrıca konforu rahat ve dijital bir servisini de yayıncıları olmaktadır.Siz de mobil durak ve güvenli taksi tercih etmek isterseniz uygulamayı indirebilirsiniz.