Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

HATAYIN MESİRE ALANLARI

HATAYIN MESİRE ALANLARI

Hatay mesire alanları birbirinden güzel gezilecek yerleri ve süreklilik alanları ile öne çıkmış illerden bir tanesidir. Hatay bölgesinde piknik ve mesire alanları oldukça çok olmakla beraber gezilecek standartları en uygun yerler arasında bulunan; Esen bahçe piknik yeri, zeytin vadisi piknik yeri, küçük çay aile piknik alanı gibi yerler bunların başında gelmektedir.Hatay mesire alanlarını ziyaret etmek siz de bu birbirinden güzel yerleri gezmek isterseniz mobil durak sistemleri ile bu yerleri keşfedebilirsiniz.

Hatay Piknik ve Mesire Alanları

1.Esenbahçe piknik Yeri

Hatay bölgesinde mesire alanı olarak faaliyet gösteren alanlardan bir tanesidir. Hatay’ın Defne ilçesinde bulunan ve oldukça fazla tercih edilen bu piknik yeri yeşillik ve doğal görüntüsüyle görüntü oluşturan; Doğal ortam ve doğa görünümü ile ortaya koymaktadır.Sakin huzurlu ve yeşil bir ortamda siz de piknik alanlarını keşfetmek isterseniz burası oldukça huzur verici bir ortam olarak tanıtılmaktadır.

2.Zeytin Vadisi Piknik Yeri

Zeytin vadisi  piknik alanı restoranları bulunan ve yeme içme konusunda da hizmet veren PK alanlarından ve açık hava merkezlerinden bir tanesi olmaktadır. Doğal görünümün restoran kısmı ve oyun alan kısmı ile oldukça geniş faaliyetleri gerçekleştirebilecek bu alanda hem yeme içme faktörlerini kolaylıkla yapabileceğiniz hem de çocukların rahat oynayacağı park bölümleri de bulunmaktadır.Hatay’ın en göze piknik alanlarından bir tanesi olan zeytin vadisi kebapları ile de meşhurdur

3.Küçük Çay Aile Piknik Alanı

Küçük Çay aile piknik alanı çay bahçesi ve restoran olarak da geçebilen aynı zamanda yeme içme faaliyetlerini de sürdürebildiği mesire alanı olarak kabul edilmektedir. Özel restoran ve yeme içme hizmetlerini de yapıldığı bu alanda isterseniz ayrı bir alanda kendiniz de mesire yapabileceğiniz gibi isterseniz restoranlardan da yemeği işime aktivitelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda çok şirin bir görünüme sahip olan küçük çay aile bahçesi piknik alanı ziyaret edilecek en önemli piknik alanlarından bir tanesidir.

4.Kisecik Piknik Alanı

Hatay’ın doğal mesire alanlarından bir tanesi olan kisecik mesire alanı doğanın hâkim olduğu alanlarda bir tanesi olmaktadır.Kisecik piknik alanı yamaçların ortasında yeşil ağaçların ve orman görünümünün ortasında Akan çaylardan gelen suyun serinliği ile muhteşem bir piknik havası yaratmaktadır. Hatay ziyaretlerinde tercih edilen bu piknik alanları arasında doğa ile iç içe olan bu alan kısacık mesire alanı olarak geçmekte ve kolay bir ulaşıma sahip olmaktadır.

5.Yıldırım Mesire ve Piknik Yerleşim Merkezi

Yeşil ağaçların ve çimlerin kaplı olduğu doğa ile iç içe olan bu piknik alanında da piknik yapabilmek için her türlü imkâna sahip bölgelerde bulunmaktadır. Ağaçların ve yeşilliğin ortasında bulunan ve çimlerle kaplı bir alanda piknik yapmak isterseniz Hatay Yıldırım mesire ve piknik yerleşim merkezi tam da sizlere göre hizmet vermektedir.

6.Tahtaköprü Mesire Alanı

Tahtaköprü mesire alanı doğa içinden geçen tahta bir köprünün yer aldığı görsel açıdan da oldukça estetik olan mesire alanlarından bir tanesidir.Tahtaköprü mesire alanı çokça tercih edilen ve Hatay’ın en görsel ve estetik açıdan Gözde olduğu piknik alanlarından bir tanesidir. Çocuk oyun alanları kamelya oturma alanları ve Irmak görüntüsü ile oldukça güzel bir görünüme sahip olan Taşköprü mesire alanı oldukça geniş kitleye hitap edebilecek kadar büyük bir alana da sahiptir Hatay mesire alanları ve gezilecek yerlere gelebilmek için siz de mobil durak sistemini kullanabilir mobil uygulama indirerek en kısa yoldan ulaşımı güvenli hale getirebilirsiniz.

Hatay Mobil Durak İle Her Yere Gitmek Mümkün!

Hatay mobil durak sistemleri ve taksi güvenilir koşullarını kullanarak istediğiniz her alana gidebilmeniz mümkün olmaktadır.Dijital taksi çağırmak online taksi çağırmak ve mobil durak sistemlerini siz de kullanmak isterseniz anında uygulamayı indirerek Android sürümleri güncelleme yaparak ve taksi çağır uygulamasına giriş yaparak bu sistemi kullanabilirsinizHatay mobil taksi çağır uygulaması her alanda imdadımıza yetişen ve en yakın taksiyi çağırmanızı sağlayan en profesyonel ve güncel taksi çağırma metotlarından bir tanesi her zaman kullanacağınız en hızlı ve ucuz taksi çağırma sistemi olan mobil durak sistemi aynı zamanda mobil taksi çağırma sistemlerinin mobil ödeme ve mobil takip sistemlerinin bir arada kullanıldığı sistemler arasında yer almaktadır. Sadece gezilerde değil piknik alanlarını ziyaret etmek koşullarında da mobil durak sistemlerini kullanabileceğiniz gibi anında takip yapabilir ayrıca araçta unuttuğunuz eşyalara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanın da bir yolunu bulabilirsiniz.

Mobil durak sistemlerinde hangi taksiyle hangi sürücü ile ve nereye seyahat ettiğiniz uygulama üzerinde yer almakta bu da güvenilir taksi olma koşulunu tamamen ortaya çıkarmaktadır.Mobil taksi uygulaması aynı zamanda güvenilir taksi ve konforlu taksi uygulamalarını da gerektirdiğinden oldukça modern bir taksi çağırma yöntemleri arasındadır. Hem mobil durak sistemini kullanmak hem de mobil takip sistemleri ile anında yer bildirimi yapmak ister misiniz?Anında hizmet alabileceğimiz ve en yakın taksi çağırma metodunu kullanabileceğiniz aynı zamanda güvenilir taksi uygulamalarından bir tanesidir.Ucuz taksi sisteminin de yer aldığı bu uygulama üzerinde aynı zamanda dijital ve mobil ödeme sistemini kullanarak kredi kartı kullanmadan mobil bir şekilde ödemenizi de yapabiliyorsunuz.Sistem aynı zamanda kredi kartı ödemesi yapmak isteyen müşterilerinde bu seçeneği kullanması için çeşitli olanak ve imkanları bir arada sunarak avantajlarını sizlere uygulama üzerinden de tanıtmaktadır. Hatay piknik ve mesire alanlarını siz de ziyaret etmek için mobil durak sistemlerini kullanabilir aynı zamanda bu Gözde ve görsel mekânları ziyaret ederek piknik yapabilirsiniz.