Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

KONYADA ÜNİVERSİTELER

KONYADA ÜNİVERSİTELER

Konya Eğitim Alanları Ve Kültürel Etkinlikleri

Konya büyükşehir belediyesi olarak eğitim alanında uzman teknikleri teknolojileri ve bölümleri kullanılarak pek çok üniversite bölümü tercih ediliyor. Üniversite tercihinde KonyaTercihleri sıklıkla yapılan bölümler tıp sosyoloji aile hekimliği hukuk fakültesi Adalet Birliği gibi bölümler tercih edilerek oldukça modern sistemlerini ve teknolojinin yer ettiği yenilikçi eğitim alanında başarılı tekniklerin kullanıldığı modern bir sistemleşme söz konusu olabiliyor. Eğitim ve öğretim alanında uzun yıllar boyunca tecrübe sahip edilmiş Üstün teknoloji ve kaynakları ile her üniversitenin büyüklüğü kapasitesi ve öğrenci alım sayısı belirli kriterlere göre belirleniyor. Üniversite hayatının çok yaygın olarak tercih edildiği ve birbirinden fazla üniversite sektörünün bulunduğu Konya büyükşehir olarak oldukça ideal bir eğitim seviyesine ulaşmış bölgelerden bir tanesi olarak göz önünde bulunuyor.

Konya Üniversiteleri, Bölümleri ve Teknoloji Kaynakları

  • Selçuk Üniversitesi

Konya’nın en büyük üniversitelerinden bir tanesi olan Selçuk üniversitesi eğitim ve öğretim yılına 1975 yılında başlamış ve bugüne kadar varlığını sürdürerek yenilikçi teknoloji şartlarına uygun olarak restore ve yeniliklerle karşılaşarak yepyeni bölümlerle tanışmış üniversitelerden bir tanesi. Selçuk üniversitesi bünyesinde pek çok üniversite öğrencisi barındırıyor. Oldukça kapasiteli bölümleri ile halen eğitim öğretim yılına devam eden Selçuk üniversitesi yepyeni bölümlere de aracılık ederek yeni bölüm talebinde bulunarak farklı bölüm araçlarında tercih ediyor.

  • Mevlana Üniversitesi

2009 yılında Vakıf kurumları tarafından kurulan özel bir üniversite olarak geçen ve pek çok bölümle faaliyetlerini belli bir dönem sürdüren daha sonra kapatılan bir üniversite olarak biliniyor. Tercih edilen bölümleri kriterleri ve eğitim öğretim şartları ile son derece mükemmeliyetçilik taşıyan Mevlana üniversitesi oldukça gelişmiş eğitim hayatına yepyeni bölümlerle devam etmeye çalışmış olsa da darbe girişimi sonrasında kapatılmaya mahkûm bırakılan üniversiteler arasında yerini alıyor. Yine de tanıtılmaya layık görülen üniversite bölümleri hakkında pek çok kritere sahip olan Mevlana üniversitesinin tekrar açılıp açılmayacağı ise bilinmiyor.

  • Konya Teknik Üniversitesi

Teknik eğitim ve öğretim alanındaki teknik bölümlerin bulunduğu bir faaliyet olarak devam eden Konya üniversitesinde 3 devlet 3 Vakıf kuruluşu olarak toplam 6 üniversitenin kurulduğu ve 5 tanesinin halen varlığını devam ettirdiği biliniyor.

Konya Mobil Durak Neden Gerekli?

Konya gelişmiş eğitim ve öğretim alanında faaliyetlerini sürdürse de tarım alanında ve kültürel alanında çok gelişmiş kriterlere sahip olan ve sanayi alanı da gelişmiş fabrikalar ile meşhur olan bir şehir olarak ön plana çıkıyor. Bu anlamda da pek çok faaliyet ve ulaşım aracına ihtiyaç duyulan Konya bölgesinde mobil durak ihtiyacının öne çıktığı da görülen kriterler arasında yer alıyor. Mobil durak sistemlerini daha sistemli ve ekonomik alanda çalışması mobil uygulamalar sayesinde aracın takip sisteminin çalışması ve taksi çağır uygulamalarının yer aldığı mobil paylaşımlar ile daha rahat ve konforlu bir ulaşımın sağlandığı mobil durak sistemleri ile Konya üniversitelerini gezerek rahat iletişim sağlamak ekonomi tarım ve diğer kültürel çalışmaları yakından takip etmek ve burada bulunan üniversiteler hakkında genel bilgiler elde etmek isterseniz siz de mobil durak sistemi ile taksi çağır sistemini kullanarak istediğiniz bölgeleri rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir sisteme de sahip oluyorsunuz.

Taksi çağır ve güvenliği konforlu taksi uygulamaları ile mobil uygulamaları yüklenmesi koşulu Türkiye’nin pek çok ilinde kullanılabilen ve güvenli taksi anlamında güven veren uygulamalar arasında yerini alıyor.Konforlu taksi imkanlarını sonuna kadar kullandıran ve Konya tarafından da büyük bir hizmet haline dönüştürülmüş mobil durak sistemleri hem online ödeme hem de uygulama aracılığı ile takip sistemini konforlu haline getirebilme özelliklerini bir arada sunan teknolojik alanda yenilikçi bir mobil taksi uygulaması olarak devreye giriyor.Siz de mobil durak ihtiyaçlarınızı Konya bölgesinde gidermek isterseniz uygulama yüklemesi yaparak mobil durak uygulamasında taksi çağır bölümlerinden ulaşım araçlarını elde edebilir güvenli ve konforlu ulaşıma erişerek avantajlı tekliflere de bir arada görebileceğiniz bir sistemde yerinizi alarak; imkânlara erişebiliyorsunuz. Hem indirimli taksi uygulaması hem de taksi çağır ile konforlu ve güvenli ulaşımın tadını çıkarmak isterseniz siz de mobil uygulama olarak bilinen uygulamayı indirerek takip sistemini de açabilirsiniz.