Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

KONYADA'Kİ FESTİVALLER VE ETKİNLİKLER

KONYADA'Kİ FESTİVALLER VE ETKİNLİKLER

Muhteşem doğal güzellikleri, tarihi mekanları ve iki milyonu aşan nüfusu ile Konya Türkiye’nin en seçkin illerinden birisi konumundadır. Konya’da yolculuk yapmak isterseniz öncelikle şehirde düzenlenen festivallere ve etkinliklere göz atmanız gerekiyor. Bu kapsamda yakın zamanda Konya’da ‘Live From Konya Fest’ Konya Selçuklu Kongre Merkezi Açık Hava Sahnesi’nde düzenlenecek. 2022 Ekim ayında düzenlenecek olan bu festivalde Yıldız Tilbe, Funda Arar, Tan Taşçı ve Teoman gibi usta isimlereKonya halkının yoğun ilgi göstermesibekleniyor.

Konya’daki festivallere ve etkinliklere ulaşmak isteyen vatandaşlar için Mobil Durak, kesinlikle faydalanılması gereken bir uygulamadır. İstediğiniz yere, istediğiniz zamanda ulaşabilmenizi sağlayan bu mobil uygulamayı her türlü akıllı telefona kolayca yükleyebilirsiniz.

Konya’da Yıl İçinde Hangi Festivaller / Etkinlikler Düzenleniyor?

 

Konya’da pek çok festival ve etkinlik düzenlenmektedir. Dikkat çeken ve ilgi gören bu festivalleri sizler için aşağıda listeledik.

  • Şeb-i Arus Mevlâna’yı Anma Etkinlikleri
  • Nasreddin Hoca Festivali
  • Yörük Türkmen Kültür Şöleni
  • Beyaz Kiraz Festivali
  • Tuz, Avcılık, Kültür ve Sanat Festivali
  • Bir Nefes Bir Ses Uluslararası Tiyatro Festivali Konya’da yıl içinde düzenlendiği bilinen başlıca festivallerdir.

 

GRL Bilişim ve Mobil Durak

 

2019 yılından itibaren vatandaşlarahizmet vermeye başlayan GRL Bilişim A.Ş. Mersin Üniversitesi Teknopark ’tamarka adı ile faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.Firmamız, akıllı şehir konseptleri için Mobil Durak, angosgps, kolaykirala81, rotaheryer, maraton gibi başarılı projelereimza atıyor.Yaptığımız önemlive büyük yatırımlarla sektörde dönüşüme yön vermeyi amaçlayan, yeniliğe açık bir teknoloji şirketi olduğumuzun her zaman bilincindeyiz.

Asıl hedefimiz, iş ortaklarımıza stratejik yol arkadaşlığı yaparak, teknolojik çözümlerle ve katma değerli hizmetlerimizle müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmaktır. Daima,ürettiğimizin daha iyisini üretmek ve kendimizi sürekli olarak geliştirmekiçin Mersin Üniversitesi Teknopark bünyesinde ekip olarak büyük bir özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizlere huzurlu, güvenli ve sorunsuz bir yolculuk yaşatmak için kendini sürekli yenileyen en yakın taksiye ulaşabilmenizi sağlayan Mobil Durak, 2019 yılında Mersin Üniversitesi Teknopark desteği ile arge şirketi olarak kurulmuştur. Kesintisiz canlı destek hizmeti, kolay arayüzü ve her bütçeye uygun fırsatları ile Mobil Durak her zaman yanınızdadır. Mobil Durak’ta taksicilerle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimizin, Mersin Üniversitesi Teknopark Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, AB Çalışma Örgütü, TEB TİM ve Megacarss tarafından desteklediğini belirtelim. Gerek yolcuya gerekse taksiye seçme özgürlüğü tanıyan Mobil Durak uygulaması tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınında daaldığı tedbirlerle toplum sağlığına verdiği önemi bariz bir şekilde ortaya koymuştur. Nitekim uygulama sayesinde, salgının toplum açısından oluşturduğu riski yönetebilmek adına sosyal mesafe ve kişisel hijyen kurallarına uyulması sağlanmış, Mobil Durak’ınkonforlu taksilerde sunduğu temassız ödeme imkanları ile de yolcuların talepleri sorunsuzca karşılanmaktadır.  Ayrıca salgının yayılmasını ve vatandaşlarımızın hayatlarını tehdit etmesini önleyebilmek için birçok tedbir alınmakta olup, bu kapsamda uyulması gereken kurallar belirlenerek halkımızla paylaşılmaktadır.

 

Mobil Durak Taksi Uygulaması

 

Mobil Durak, ücret hesaplama özelliği ile daha siz taksiye binmeden, gideceğiniz yerin uzaklığını ve ne kadar ücret ödeyeceğiniziönceden gösterir. Taksi şoförlerimiz de önceden ödenecek ücreti bildikleriiçin yolcularla herhangi bir tartışmayamahal vermezler. Bu nedenle de Mobil Durak ile yapılan yolculuklar kaliteli ve güvenli olarak gerçekleşmektedir. Bir diğer önemli nokta ise Mobil Durak’ın can ve mal güvenliğinize mutlak surette önem vermesidir. Mobil Durak'a kayıt olan taksi şoförlerinin, yasal belgeleri ve referans bilgileri tamdır. Uygulamamıza kayıtlı taksiciler, yaşanan herhangi bir sorunda uygulamadan çıkarılacağını bilir.

Taksi şoförü, yapılan yolculuktan memnunsa seyahatin sonunda taşıdığı yolcuyu favorilerine ekleyebilir ya da yolcudan memnun değilse, bir daha sizi çağırılmamak için ilgili yolcuyu kara listeye alabilir.Nakit, Kredi Kartı, Banka Kartı veya Dijital Para gibi birçok farklı ödeme seçeneği ile taksi ücretini dilediğiniz ödeme yöntemleri ile kabul edebilirsiniz. Kredi kartlı taksi uygulamamız içerisinde bulunan butonlardan kabul etmediğiniz ödeme yöntemini de pasif hale getirebilirsiniz. Bu sayede pasif ettiğiniz ödeme yöntemiyle gelen çağrıları almazsınız. Mobil Durak bu konuda tercihi tamamen size bırakır.

 

 

Konya’da Mobil Durak Neden Tercih Ediliyor?

 

Sizlere keyifli, güvenli ve sorunsuz bir yolculuk yaşatma için kendini sürekli yenileyen Mobil Durak, 2019 yılında Mersin Üniversitesi Teknopark desteği ile ARGE şirketi olarak kurulmuş olup, taksi sektörünün içinde bulunduğu sorunları çözmeyi amaçlıyor. 7/24 canlı destek hizmeti, kolay arayüzü ve bütçenize uygun fırsatları ile Mobil Durak her zaman yanınızdadır. Mobil Durak’ta taksicilerle anında iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimizin, Mersin Üniversitesi Teknopark Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, AB Çalışma Örgütü, TEB TİM ve Megacarss tarafından desteklediğini bilmelisiniz. Gerek yolcuya gerekse taksiye seçme hürriyeti tanıyan uygulamamız tüm Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınının toplum sağlığı açısından oluşturduğu riski yönetebilmek adına sosyal mesafe ve kişisel hijyen kurallarına uyulması ve kredi kartı geçen taksilerde sunduğu temassız ödeme imkanları ile her koşulda önceliğin insan hayatı olduğunu ortaya koymaktadır.

Vaka sayılarının tekrar artmaya başladığı bu günlerde şirketimiz, salgının yayılmasını ve vatandaşlarımızın hayatlarını tehdit etmesini önleyebilmek için birçok tedbir almakta ve bu kapsamda uyulması gereken kuralları belirleyerek vatandaşlarımızla paylaşmaktadır.