Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

MERSİNİN SAHİLLERİ

MERSİNİN SAHİLLERİ

Mersin ili turizm açısından çok güzel sahilleri olan bir yerdir. Sahil turizmi yönünden pek çok avantajları olan mersinde Plaj ve sahiller tüm güzellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Akdeniz Bölgesi’nin en önemli gezilecek yerleri arasında bulunan Mersin ili turizm açısından çok elverişli oluşu yönünden turistlerin en çok ilgisini çekmektedir. Tarihsel ve doğal yönleri dışında plajları ile ünlü olan Mersin’de halk plajları ve güzel sahiller bulunmaktadır. Lüks otellerinin yanısıra pek çok sahil olması sebebiyle turizm sektörünün en zengin illerinden biridir. Yerli ve yabancı turistlerin geldiği Mersin’de sahiller kumu ve güneşi ile birbirinden güzel yönleriyle karşımıza çıkmaktadır. Yazın çok kalabalık olan bir şehirdir. Yaz ayları boyunca yüzlerce turiste ev sahipliği yapması hem turizm hem de kültürel açıdan önde olmasına desek sağlamaktadır.Mersin kumu ve denizi ile sahil olarak en güzel illerden bir tanesidir.Plajlar oldukça konforlu ve güvenilir şekilde gitmek harika olacak. Mobil durak ile son moda bir yolculuk ister misiniz?Taksi çağır ve en güvenilir taksi ile sende sahilleri gez. Sahilleri gezmek için hemen bir alo diyerek taksi çağırmaya ne dersin? Mersin taksi en hızlı ve en güvenilir şekilde hizmette.

Anamur Halk Plajı

Mersin’in en gözde yeri Anamur. Halk Plajı olan Anamur Plajı 230 km uzaklıkta güzel bir sahildir.Anamur sahil olarak kumu güzel olan plajlardan bir tanesidir.Kredi kartlı taksi ile hemen zevk içinde gelecek ve yolculuk boyunca sorun yaşamayacaksın..Taksi çağır ve sende bu tatlı sahili yakından görme şansını kaçırma. Mersin taksi hızlı ve güvenilir yönleri ile çok dikkat çekiyor.Plajı mükemmel görünen Anamur Halk Plajı tüm halka açık oluşu ile beğenilen bir sahil.Bir başka deyişle aile plajı olan bir plajdır.En moda olan mobil durak ile hiçbir sorun yaşamadan gezmek müthiş olacak.Mobil durak uygulaması sayesinde nerede olursanız olun ulaşım çok ama çok kolay olacak.App store ve android telefonlara uygulama olarak yüklenen mobil durak ile taksi çağırmak ve yolculuk yapmak artık çok ama çok kolay.Sende en güzel sahile sevdiklerinle eğlenmek ve harika zamanlar için gelmek için hemen mobil taksi çağırmalısın.Anamur halk Plajına gidenler için denize sıfır şık oteller de bulunuyor.

Melleç Plajı

Mersin’in en güzel plajlarından bir diğeri ise Melleç plajıdır.Anamur ilçesine 20 km olan plaja gidebilmek artık çok daha kolaydır.Dijital hayatın getirdiği ve Turizm sektörlerinin de çok gelişmesi sebebi ile mobil durak son dere ce güzel bir uygulamadır.Görselliği ile doğanın mucizesi olan Melleç plajıyla yeşil ve mavi renklerin ahenginin birbirine bulandığı bu efsane görüntüyü kaçırmamak için mobil durak en kolay ulaşım aracı.Çakıllı ama bir o kadar da güzel bir sahil olma özelliği taşıyor. Melleç plajı aileler tarafından oldukça tercih edilmektedir.Kumu çok hoş olması ile çok seçilen bir plaj olma özelliğini taşımaktadır.

Aydıncık Sahili

Mersin Aydıncık, 180 km uzaklıkta olan tatlı bir sahil. Mobil durak ile anında ulaşım sorunu çözülmekte. Konforlu taksi hizmeti veren mobil durakla taksiler çok özeldir.Aydıncık sahili gezmek isteyenler buraya gelebilir ardındık sahilinde güneşlenerek kumun tadını mis gibi havanın tadını çıkarabilir.Kumlardan olan sahil sakinliği ile öne çıkıyor.Yürüyüş yapmak sahiller Mersin’in en gözde mekânları.Mobil durak uygulamasından taksi çağır butonlarına basarak mobil ödeme gerçekleştirilmesi artık çok moda.Kumlardan oluşması ile çok beğenilen bir plaj olan Aydıncık sahili hoş görüntülere de ev sahipliği yapmaktadır.

İncekum Plajı ve Tabiat Parkı

İncekum plajı Mersin’in en ünlü plajlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Şehre ise tam olarak 175 km mesafe kadar uzaktır. İncekum Plajı ve Tabiat Parkı görsel olarak da çok beğenilmekte ve hiç boş kalmamaktadır.Mavinin tüm tonlarını barındıran bu sahilde doğanın harika güzelliği göze çarpmaktadır.Yerli yabancı pek çok turist akın etmekte ve sahil çok temiz tutulmaktadır.Çadırlar kurulan alanlar ve harika şezlong keyifleri için idealdir.

Prens Charles Koyu

Şehre 230 km uzak bir mesafede olan saklı bir cennet olan Prens Charles Koyu ile bambaşka anlar yaşamak mümkün. Doğanın en güzel hali ve denizin buluşması oldukça güzel. İyi bir tatil için gidilen şahane bir yer.Denizin kumla birleştiği alanda çakıl taşları nostaljik görüntüsü ile tam bir efsanedir.Doğanın denize açıldığı bir noktada efsane bir tatil için en güzel sahillerden biridePrens Charles Koyu’dur.Mersine gelmek en doğru seçenek. Peki, nasıl gelinirMobil durak uygulaması ile her an ve her dakika güvenilir bir taksici çağırmak çok kolay..Bu uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren en güvenilir ve en modern taksi hizmetini başlatmış olursunuz.Mobil durak ile taksi ara özelliği gelerek en hızlı şekilde taksi çağrılır.Konforlu taksi ile gidilen yolculuklar bir başka güzel.Mersin taksi bulma konusunda hemen mobil durak uygulaması indir ve harika bir hizmete dâhil ol.Bu uygulama ile hem online ödeme olabilir hem de şoförün tüm bilgilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılır. Son teknoloji ve işinin en iyisi.Müşteri güvenliği ile şahane bir taksi çağır uygulaması çok artık çok kullanılıyor.Ödemeyi online yapmak istiyorum diyorsan kredi kartlı taksi emrinde. Sende bir tık ile her şeye dâhil olarak sadece bir alo kadar uzağında olan taksiler kavuş...İnanılmaz konforlu ve rahat olan bu yöntem ile sende oturduğun yerden taksi ara.Fiyatı önceden ödeme imkânına kavuşabileceğin ve en hızlı şekilde ulaşım sorununu çözeceğin mobil durak artık seninle.En güvenilir hizmetler arasında olan bu hizmet çok moda olmaya ve daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Cep cüzdan seçeneği ile çok beğenilen bir uygulama haline gelmiştir.