Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

Adana Kurttepe Taksi Çağırma

adana-kurttepe-taksi-taksi-çağırma

Adana’da Taksi Kültürü

 

Adana, 2 milyon 300 bine yaklaşan nüfusu ile ülkemizin yedinci büyük şehridir. Nüfus artış hızı sürekli olarak artan şehrin ulaşım faaliyetleri de oldukça gelişmiştir. 2018 yılından bu yana Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı girişimler sonucunda, şehir içi ulaşımda iki yüze yakın noktaya ulaşım hizmeti veriliyor. Takdir edersiniz ki bu kadar geniş bir yüzölçümüne ve yoğun nüfusa sahip olan bir şehrin taksi hizmetleri de mühimdir. Tam da bu noktada Mobil Durak uygulaması vatandaşların imdadına yetişmiştir. Özellikle son dönemde Adana’da taksi tarifelerine yapılan zamların Mobil Durak’a olan ilgiyi daha da artırdığını görüyoruz. Bu nedenle indirimli Mobil Durak tarifelerini mutlaka bilmeniz gerektiğini de belirtmemizde yarar var.

Mobil Durak Adana’da

 

Ülkemizin ve dünyanın saygın kuruluşlarının işbirliği ile geliştirilen, zeka ve yapay sinir ağları ile desteklenen Mobil Durak uygulaması, sarı taksilere özel hazırlanmış yerli ve milli Yeni Nesil Taksi Çağırma Portalı olarak tanımlanmaktadır. Mersin Üniversitesi Teknopark işbirliği ile geliştirilen platformun ücret hesaplama özelliği sayesinde taksiye binmeden, gideceğiniz yerin uzaklığını ve ne kadar ücret ödeyeceğini önceden öğrenirsiniz. Mobil Durak, hesabınızda gösterilen ücretten ne eksik ne de fazla ödeme talep eder. Müşterilerine ekstra masraf çıkarmaz.

Can ve mal güvenliğiniz Mobil Durak’ta ilk sıradadır. Mobil Durak uygulaması sizlere, yasal belgelere sahip, referanslı, kayıtlı taksi ve şoförlerle hizmet vermektedir. Taksiciler herhangi bir olumsuzlukta uygulamadan çıkarılacağının bilincindedir. Hiçbir yerde karşılaşamayacağınız bu özellik sadece Mobil Durak müşterileri için dizayn edilmiştir. İstediğiniz güvenli taksiyi seçip, keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bindiğiniz taksiden memnunsanız ilgili taksiyi ve sürücüyü favorilerinize ekleyebilir ya da memnun kalmadıysanız bir daha size gelmemesi için taksiyi kara listeye alabilirsiniz.

Nakit, Kredi Kartı, Banka Kartı ve Dijital Para gibi değişik ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi istediğiniz fiziki veya sanal yöntemle yapabilirsiniz. Mevzu bahis ödeme seçenekleri ile beraber %20’ye varan indirimli tarifelerle yolculuğunuzu indirimli yapabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişiler için de talep açabilir, onların biniş – iniş adresini ve ne kadar ücret ödeneceğini uygulamada görebilir, yolculuğu takip edebilir, dilerseniz taksi ücretini Mobil Durak cüzdanla da ödeyebilirsiniz. Adres, zaman ve taksi tercihini yaptığınızda Mobil Durak sizler için seyahat planlamasını yapar. Vakit geldiğinde de mesajlarla sizleri bilgilendirir. Yolculuğunuzun konforlu taksi ile sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Mobil Durak taksi ve sürücülerini özenle seçmektedir. Kaliteli araçlarla ve temiz giyimli sürücülerle sizlere hizmet verir. Yolculuğunuz sonrasında taksiye vereceğiniz puan, taksinin uygulamadaki sırasını belirlemektedir. Mobil Durak, size en uygun ve en yakın taksiyi bulur. Taksinin ve şoförün tüm detay bilgilerini uygulamada görebilirsiniz. Üstelik onayınızla taksinin gelişini uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Mobil Durak Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim?

Mobil Durak uygulamasını 3 adımda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Söz konusu adımlar sırayla şöyledir:

 

  • Uygulamaya Giriş Yapın / Kayıt Olun

Taksi çağırma uygulamamızı akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize yükledikten sonra üyeliğiniz var ise giriş yapabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz bulunmuyor ise hemen sisteme kayıt olup ilk adımı kolayca tamamlayabilirsiniz.

 

  • Biniş ve İniş Noktalarını Girin

Taksi çağırma uygulamamıza giriş yaptıktan sonra sadece nereye gideceğinizi haritadan seçerek en yakın taksi ve taksicinizi seçmek için diğer adıma geçebilirsiniz.

 

  • Taksi ve Taksicileri Seçmek

Son adımda ise karşınıza çıkan taksi özelliklerinden size uygun renk ve modeldeki taksiyi seçebilir, bir sonraki adımdan da kolay ve uygun ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Mobil Durak uygulamasında çağrınızı kabul eden sürücünün resmi, adı, soyadı, aldığı puan bilgilerini, taksinin araç markası, modeli ve plakasını, taksinin haritadaki ilerleyişini, tahmini varış süresini ve mesafesini 7/24 görebilirsiniz. Ayrıca, menüden geçmiş yolculuklarınızın detaylarını inceleyebilirsiniz.