Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak
  • Mobil Durak'ın ücret hesaplama özelliği ile yolcu taksiye daha binmeden, gideceği yerin uzaklığını ve ne kadar ücret ödeyeceğini bilir. Taksi şoförlerimiz ücreti bilip gelen yolcularla taksimetre tartışması yaşamaz. Bu sayede Mobil Durak ile yapılan yolculuklar huzur ve kalite ortamında gerçekleşir.
  • Mobil Durak can ve mal güvenliğine önem verir. Mobil Durak'a kayıt olmak isteyen taksi şoförlerinin, yasal belgeleri ve referans bilgileri eksiksiz olmalıdır. Uygulamamıza kayıtlı taksilerimizin, herhangi bir olumsuzlukta uygulamadan çıkarılacağı bilincinde olmaları gerekir.
  • Taksi şoförü olarak gerçekleştiridiğiniz yolculuktan memnunsanız seyahatiniz sonunda taşıdığınız yolcuyu favoriye ekleyebilir veya yolcudan memnun değilseniz bir daha sizi çağırmaması için kara listeye alabilirsiniz.
  • Nakit, Kredi Kartı, Banka Kartı veya Dijital Para gibi birçok farklı ödeme seçeneği ile taksi ücretini dilediğiniz ödeme yöntemleri ile kabul edebilirsiniz. Uygulamanız içerisinde bulunan butonlardan kabul etmediğiniz ödeme yöntemini pasif hale getirebilirsiniz. Bu sayede pasif ettiğiniz ödeme yöntemiyle gelen çağrıları almazsınız. Mobildurak tercihi size bırakır.
  • Popüler, Favori, En Yakın ve Fark Etmez Öncelik Paketlerinden birini uygun fiyatlarla satın alarak yolcu uygulamasında taksinizin üst sıralarda çıkmasını ve en çok çağrıyı sizin taksinizin almasını sağlayabilirsiniz. 
  • Yolcunun biniş ve iniş adresi, yolculuğun gün ve saati, yolcunun yaptığı taksi tercihi ve varsa taksiciye notunu çağrı geldiğinde seyehat detayında görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz yolcuyu kabul edebilir veya red edebilirsiniz. Mobildurak sizin kontrolünüzde çalışan bir uygulamadır.
  • Mobil Durak taksi ve sürücüleri özenle seçilmiştir. Standardı yüksek araçlarla, temiz ve düzgün giyimli sürücülerle hizmet verir. Mobildurak uygulamamıza kayıt yaptırmak isteyen taksicilerin bu niteliklere sahip olması gerekir.
  • Uygulama size, konumunuza göre, en yakın taksi çağrısını iletir. Yolcu çağrısının tüm detay bilgileri uygulamada görünür. Onayınızla yolcunun konumunu uygulama üzerinden takip edebilir ve beklemeden yolcunuzu alabilirsiniz.
taksi-çağırma-uygulamasi