Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

Taksi Çağırma Hizmeti

Mobil Durak ile Taksi Çağırmak Daha Kolay

Taksi çağırmak hiç bu kadar kolay ve uygun olmamıştı. Mobil Durak Artık Hizmetinizde!

Mobil Durak Taksi Çağırma Uygulaması

Destek Hizmeti
7/24 Canlı Destek

Kolay
Arayüz

Bütçenize
Uygun

Taksici
Puanlama

Verileriniz
Güvende

Taksicilerle Anında İletişime Geçin

Uygulama, size en yakın taksiyi bulur. Taksinin ve şoförün tüm detay bilgileri görünür. Onayınızla taksinin gelişi uygulama üzerinden takip edebilir ve kapıda beklemeden taksiye binersiniz.

Detaylı Bilgi

Mobil Durak Taksi Çağırma Uygulaması Nasıl Çalışır ?

Uygulamaya Giriş Yapın / Kayıt Olun

Taksi Çağırma uygulamamızı indirdikten sonra üyeliğiniz var ise giriş yapıp yok ise kayıt olup ilk adımı tamamlayabilirsiniz.

Biniş Ve İniş Noktalarını Girin

Taksi Çağırma uygulamamıza giriş yaptıktan sonra sadece nereye gideceğinizi haritadan seçerek taksi ve taksici seçimi olan diğer adıma geçebilirsiniz.

Mobil Durak Taksi Çağırma Uygulaması

Uygulama İçi Görüntüler

Akıllı Telefonunuza Android telefonunuz için Play Store’dan, iPhone için App Store’dan, Mobil Durak Uygulama'sını indirmeniz, kayıt için istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir.

mobil-durak-taksi-cagirma-uygulamasi
mobil-durak-taksi-cagirma
taksi-cagirma
adana-taksiciler
taksici-ozellikleri

Sık Sorulan Sorular

Mersin Üniversitesi Teknopark işbirliği ile geliştirilen Mobil Durak, yapay zeka ile desteklenen, yerli ve milli, Yeni Nesil Taksi Çağırma Platformdur.

Yolcu için; Akıllı Telefonunuza Android telefonunuz için Play Store’dan, iPhone için App Store’dan, Mobil Durak Uygulama'sını indirmeniz, kayıt için istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir. Sürücü için; Akıllı Telefonunuza Android telefonunuz için Play Store’dan, iPhone için App Store’dan, Mobil Durak Uygulama'sını indirmeniz, kayıt için istenen ön bilgileri doldurmanız yeterlidir. Kurul bilgilerinize onay verirse evraklarınız tamamlanır ve size müşteri kabulü için kullanıcı ad ve şifre verilir.

Mobil Durak yolcu için ücretsiz bir uygulamadır. Taksi için çok düşük bir hizmet bedeli alınmaktadır.

 

 

Mobil Durak'da çağrınızı kabul eden sürücünün resmi, adı, soyadı, aldığı puan bilgilerini, taksinin araç markası, modeli ve plakası, taksinin haritada ki ilerleyişini, tahmini varış süresini ve mesafesini görebilirsiniz. Ayrıca, menüden geçmiş yolculuklarınızın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Çağrı iptali ile ilgili geniş bilgiyi web sitesi ile uygulamada yer alan yasal uyarılar ve kullanım kpşulları bölümünden inceleyebilirsiniz.

 

 

Yaptığınız yolculukların detayları uygulamada tutulur, böylelikle Taksi’de unuttuğunuz her şey için Mobil Durak Müşteri Hizmetlerini arayıp kayıp bildiriminde bulunabilir ve en kısa sürede sürücüye ulaşarak unuttuklarınızı geri alabilirsiniz.

Yolculuk bedelini, ödeme seçeneklerinde belirtildiği gibi nakit, kredi kartı ve diğer ödeme yöntemleri ile kolayca ve yolculuk sonunda ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz kartlı ödeme altyapısını sağlayan banka/finans kuruluşunca yüksek güvenlikle saklanmaktadır. Mobil Durak, kart bilgilerine ulaşamaz ve bilemez. Tüm işlem banka/finans kuruluşlarınca sağlanır. Kredi kartı ile ilk kez ödeme yapacak iseniz, Uygulamada bulunan kredi kartları bölümünde kart bilgilerinizi banka/finans kuruluşuna tanımlamanız gerekmektedir. Yolculuk bittiğinde sürücü yolculuk ücretini yolcunun onayına sunar. Sürücünün girdiği yolculuk tutarı yolcunun tutarı ile aynı ise onay verilmesi yeterlidir. Diğer işlemler için de kartlı ödemeyi kullanabilirsiniz.

 

 

Yeni bir kredi kartı ekleyip ödemeyi eklediğiniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. Yine de kredi kartı ile ödeme yapılamıyorsa ödemeyi, nakit veya diğer ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz.


Destekleyen Kurum Ve Kuruluşlar

Üyelerimize Çok Özel Hizmet

Taksiniz veya özel aracınız kaza mı yaptı? Aracınızın değeri mi düştü? Üzülmeyin... SARUS Danışmanlık firmasıyla yaptığımız işbirliği ile size özel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bütün sigorta süreçlerinizi takip ediyor ve hakkettiğiniz değer/parça kaybını temin ediyoruz.

Daha fazla bilgi için...

Son Paylaşılan Bloglar

dunya-insan-haklari-gunu-taksi-çağırma

Dünya İnsan Hakları Günü

10 Aralık 1948 tarihinde İnsan Hakları Evrensel Bildirisi kabul edilmiştir. Birleşmiş Mill

Daha Fazla
5-11-nisan-polis-haftasi-taksi-çağırma

5-11 NİSAN POLİS HAFTASI

10 Nisan 1845 yılında kurulan ve günümüze kadar ülkemizde huzur ve güv

Daha Fazla
4-subat-kanser-gunu-taksi-çağırma

4 Şubat Kanser Günü

Kansere farkındalık yaratmak ve erken teşhisin önemini vurgulayarak insanları bilin&cce

Daha Fazla