Taksi Çağırmada Yeni Yol, 81 ilde En Ucuz Taksi Çağırma Uygulaması - MobilDurak

Mobil Durak Taksi Çağırma Hizmeti Hakkında

Mersin Üniversitesi Teknopark ’ta 2019 yılında faaliyetlerine başlayan GRL Bilişim ve İnovasyon A.Ş. hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Firmamız, akıllı şehir konseptleri için MobilDurak, AngosGps, KolayKirala81, İsteNakliye, Maraton gibi projeler üretmektedir. Yapmış olduğumuz büyük yatırımlarla sektörümüzde dönüşüme yön vermeyi amaçlayan ve yeniliğe açık bir teknoloji şirketi olduğumuzun bilincindeyiz.

Öncelikli hedefimiz, iş ortaklarımıza stratejik yol arkadaşlığı yaparak, teknolojik çözümlerle ve katma değerli hizmetlerimizle müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaktır. Daima, ürettiğimizin daha iyisini üretmek, kendimizi geliştirmek adına Mersin Üniversitesi Teknopark bünyesinde ekip olarak büyük bir özveriyle çalışmaktayız.

2019 yılında Mersin Üniversitesi Technoscope tarafından kabul edilen Mobil Durak uygulaması 2020 yılı sonunda yolcu ve sürücü uygulamaları IOS, Android ve Huawei marketlerinde yeni etkileşimli kullanıcı ara yüzleri ile güncellenmiştir. Taksi ücreti hesaplayan kullanıcılar Mobil Durak ile indirimli tarifelerden faydalanacaklarını unutmamalıdır.

Mobil Durak uygulamasını 3 adımda kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu adımlar:

  • Uygulamaya Giriş Yapın / Kayıt Olun

Taksi çağırma uygulamamızı akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirdikten sonra üyeliğiniz var ise giriş yapıp, yok ise kayıt olup ilk adımı tamamlayabilirsiniz.

  • Biniş ve İniş Noktalarını Girin

Taksi çağırma uygulamamıza giriş yaptıktan sonra sadece nereye gideceğinizi haritadan seçerek güvenli taksi ve taksici seçiminiz için diğer adıma geçebilirsiniz.

  • Taksi ve Taksicileri Seçmek

Son adımda ise karşınıza çıkan taksi özelliklerinden size uygunları seçebilir bir sonraki adımda kolay ve uygun ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Mobil Durak uygulamasında çağrınızı kabul eden sürücünün resmi, adı, soyadı, aldığı puan bilgilerini, taksinin araç markası, modeli ve plakasını, taksinin haritadaki ilerleyişini, tahmini varış süresini ve mesafesini 7/24 görebilirsiniz. Ayrıca, menüden geçmiş yolculuklarınızın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil Durak uygulamasının rezervasyon sistemi; beğeni ve yorum, algoritma atama gibi rakiplerine göre öne çıkan birçok yeniliği ile müşterilerine başarıyla hizmet vermektedir. Mobil Durak yenilenen arayüzü benzersiz özellikleri ile müşterilerine bir taksi çağırma hizmetinden fazlasını sunuyor. Mobil Durak’ı kullanabilmeniz için öncelikle uygulamayı akıllı telefonlarınıza yüklemeniz gerekiyor.

Türkiye, mobil taksi uygulamasına kavuştu. Uygulama üzerinden kayıt yaptırdıktan sonra taksiye biniş ve iniş noktalarını girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde, dilediğiniz taksi ve taksiciyi belirleyerek, uygun ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz 7/24 mümkün olacaktır.

Mobil Durak taksi çağırma uygulaması için, Android telefonunuz için Play Stone’dan, IPhone için App Stone’dan, Mobil Durak Uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kayıt için istenen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca uygulama içerisinde; gitmek istediğiniz mesafe, seçebileceğiniz taksi – taksici, taksi modeli ve indirimli ücret tarifesi de yer alıyor.